Archiwum

Hackaton 5-6.11.2022 (10/10/2022 06:07)

Zapraszamy na wyjątkowy Hackathon #ZAPROJEKTUJPRZYSZŁOŚĆ ! To wydarzenie inne niż wszystkie, które łączy nowe technologie i pokazuje Ci jak przełożyć pomysły na działający biznes.
 

Kiedy: 5 i 6 listopada w Centrum Kultury Studenckiej “Kreślarnia” w Koszalinie.

Dołącz do jednej ze ścieżek tematycznych i stwórz rozwiązanie, które zapobiegnie lub zminimalizuje skutki kryzysów występujących na Pomorzu Zachodnim! Znajdź funkcjonujące rozwiązanie w odpowiedzi na:

  • Kryzys klimatyczny
  • Kryzys gospodarczy
  • Kryzys społeczny


I ty możesz dokonać znaczących zmian na Pomorzu Zachodnim!

Wydarzenie przewiduje 2 dni dynamicznej pracy zespołów pod okiem mentorów, której finałem będzie zaprezentowanie  swoich projektów przed jury. Najlepsze z nich otrzymają nagrody .

W czasie wydarzenia uczestnicy opracują innowacyjne rozwiązania antykryzysowe i przetestują, czy przyjęte hipotezy biznesowe odpowiadają na rzeczywiste potrzeby odbiorców. Nie musisz być programistą, żeby wziąć udział!

To już druga edycja wydarzenia realizowanego w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”. Pierwsza odbyła się w czerwcu w Szczecinie, gdzie uczestnicy zmierzyli się z wyzwaniami mającymi na celu pomoc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie .

Szczegóły i formularz zapisów znajdziesz pod linkiem: http://startupacademy.pl/hackathon-zaprojektuj-przyszlosc/
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 października!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

 

Politechnika Koszalińska
Wydział Elektroniki i Informatyki
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin
sekretariat@weii.tu.koszalin.pl
tel. 94 347 87 06
fax. 94 343 34 79
© 1999-2023 CIWEiI PK
Administrator: ciwe@weii.tu.koszalin.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone