Archiwum

IV edycja Konkursu „Informatyka, Informacja, Infostrada 3xI” (21/03/2018 14:20)

W sobotę 17 marca 2018 w murach Wydziału Elektroniki i Informatyki gościliśmy uczestników IV edycju konkursu „Informatyka, Informacja, Infostrada 3xI” jaki organizje pod patronatem Rektora Politechniki Koszalińskiej Przedsiębiorstwo Organizacji Wdrożeń AYA – organ prowadzący Publicznego Technikum Informatycznego „Computer College”.

W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów klas VII szkół podstawowych oraz klas II i III gimnazjów z Koszalina i powiatów ościennych.Konkurs rozpoczął się w murach „Computer College” a po części pisemnej i praktycznej uczestnicy przybyli na Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej. Tutaj wysłuchali krótkiej informacji o ofercie Politechniki Koszalińskiej, w szczególności naszego Wydziału a następnie udali się na spacer po budynku laboratoryjnym naszego Wydziału. Uczestnicy zobaczyli laboratoria elektroniki, systemów alarmowych, techniki cyfrowej i laboratoria informatyczne. Jednym ze stanowisk jakie zobaczyli była drukarka 3D, którą obejrzeli w Centrum Informatycznym Wydziału.

Na zakończenie w Auli im. prof. Andrzeja Guzińskiego ogłoszono wyniki i wręczono nagrody.

Konkurs wygrał uczeń SP nr 23 w Koszalinie Mateusz Turczynowicz. Drugie miejsce zajął uczeń Gimnazjum nr 6 w Koszalinie Krzysztof Niemiec a trzecie uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Koszalinie Bartosz Sontowski.

Nagrody laureatom wręczali:

Po Wydziale uczestników konkursu oprowadzał prodziekan ds. kształcenia Wydziału dr inż. Wiesław Madej.

Politechnika Koszalińska
Wydział Elektroniki i Informatyki
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin
sekretariat@weii.tu.koszalin.pl
tel. 94 347 87 06
fax. 94 343 34 79
© 1999-2023 CIWEiI PK
Administrator: ciwe@weii.tu.koszalin.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone