Archiwum

Szkolenie Azure (09/02/2021 11:58)

Open Education and Development Group organizuje w partnerstwie z firmą Microsoft bezpłatne szkolenie zakończone egzaminem certyfikującym z branży IT – Azure Fundamentals (AZ-900).
 
Projekt skierowany jest głównie do studentów szkół wyższych na terenie Polski. Kurs zostanie przeprowadzony przez certyfikowanych trenerów Microsoft.
 
Szkolenie odbędzie się w dniach 18-19 lutego w godzinach 9:00 – 15:00
 
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które dopiero zaczynają pracę z Azure. Podczas kursu poznają Państwo podstawy pracy z Azure, podstawowe usługi platformy Azure, rozwiązania i narzędzia do zarządzania, bezpieczeństwo ogólne i bezpieczeństwo sieci, funkcje zarządzania, prywatności i zgodności, zarządzanie kosztami platformy Azure i umowy dotyczące poziomu usług.
 
Wiedza z zakresu usług chmurowych Azure może być przydatna na takich stanowiskach: administrator, inżynier sztucznej inteligencji, analityk danych, inżynier danych, naukowiec danych, administrator baz danych, programista, inżynier bezpieczeństwa.
 
Wymagania:
  • Podstawy zarządzania systemem Windows 10
 
Udostępniamy materiały w wersji elektronicznej oraz ćwiczenia na platformie GMetrix. Kurs pozwoli Państwu poznać Azure od podstaw i przygotować się do egzaminu AZ-900.
 
Wśród osób które przystąpią do egzaminu w wyznaczonym terminie - do 12 Marca 2021 rozlosujemy dwa zestawy upominkowe.
 
Projekt jest ograniczony ilością miejsc. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem:
 
Politechnika Koszalińska
Wydział Elektroniki i Informatyki
ul. Śniadeckich 2
75-453 Koszalin
sekretariat@weii.tu.koszalin.pl
tel. 94 347 87 06
fax. 94 343 34 79
© 1999-2023 CIWEiI PK
Administrator: ciwe@weii.tu.koszalin.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone